Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great, love it. Everything as expected. I bought a lot of these, will buy again.
Color: Type C
Size: 1.5M
Price: 14kr
Original Price: 19kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Type C |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 100W |
| SKU | sw25030956222766566 |
Author: s***i
Date:
Review: Great, love it. Everything as expected. I bought a lot of these, will buy again.
Color: Type C
Size: 1.5M
Author: s***i
Date:
Review: I am satisfied with this item
Color: Type C
Size: 2m
Author: g***0
Date:
Review: good quality fast charge cable
Color: Type C
Size: 1.5M
Author: g***0
Date:
Review: good quality fast charge cable
Color: Type C
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.